Wille podmiejskie

Osiedle Bolesławiec

Dom z ogrodem blisko natury

Jedną z największych zalet naszych domów są duże ogrody nawet do 230 m2. Na takiej powierzchni nie tylko mamy miejsce na taras czy altankę, ale możemy postawić plac zabaw dla dzieci lub basen w upalne dni. Tygodnie kwarantanny z pewnością były bardziej komfortowe dla osób posiadających własny ogródek. Możliwość spokojnego delektowania się kawą na słońcu, swobodna przestrzeń do zabawy dla dzieci w otoczeniu natury stają się bardziej pożądane niż kiedykolwiek.

W naszej filozofii dom to miejsce gdzie możemy wypocząć, to nasz prywatny kawałek przestrzeni, którego nikt nie zakłóca. Unikamy betonowych osiedli i zatłoczonych skupisk ludzkich. Inspiruje nas przestrzeń, natura, dlatego wybraliśmy na miejsce naszej inwestycji działkę na skraju miasta. Od wschodniej strony, w którą skierowane jest część okien naszego salonu nic więcej się nie wybuduje. Zaraz za granicami naszej inwestycji są stare drzewa i mnóstwo zieleni. Nie jest to zwykła lokalizacja pomiędzy innymi domami. 

300 metrów do przystanku bezpłatnej komunikacji miejskiej lub możliwość dojścia w ciągu kilkunastu minut do centrum miasta mówi sama za siebie. 

Wszystko czego potrzebujemy do życia jest w zasięgu ręki. 

Mieszkania 4 pokojowe oddajemy w podwyższonym standardzie deweloperskim.  
Ogrzewanie podłogowe, pakiet 3 szybowy, rolety elektryczne na parterze to dla nas standard. 

Dodatkowo do każdego lokalu przynależy część poddasza, to dodatkowe miejsce ma ponad 20 m2 przy wysokości powyżej 2 m.

Wyjątkowa lokalizacja

Jak wyobrażasz sobie idealne umiejscowienie domu na mapie Bolesławca? 

Może wybrałbyś miejsce, która jest w spokojnej dzielnicy o charakterze zabudowy jednorodzinnej, bez uciążliwych usług, bez wysokich blokowisk i surowego betonu dookoła. Co powiesz na dom blisko natury, gdzie zaraz obok Twojego ogrodu rosną stare drzewa, a dookoła czuć powiew natury? 

Nasze nieruchomości wpisują się właśnie w taki klimat. Dodatkowym atutem jest brak możliwości zabudowy z jednej strony. Gdy dodamy do tego informację, że do centrum miasta możemy dojść spacerem, a przystanek bezpłatnej komunikacji miejskiej znajduje się zaledwie 300 m od nas, trudno będzie nam znaleźć lepsze miejsce do zamieszkania.

300 metrów od bezpłatnej komunikacji miejskiej

900 metrów od supermarketu Biedronka

1300 metrów od szkoły podstawowej i liceum
1900 metrów od centrum miasta

600 metrów od nieczynnej żwirowni

Twój kawałek zielonej przestrzeni

Nowoczesny wygląd

Komfort to priorytet

Projektując kompleks dwóch budynków bliźniaczych chcieliśmy stworzyć miejsce, które swoimi zaletami nawiązuje do domu wolnostojącego. Głównymi elementami wyróżniającymi tę inwestycje jest posiadanie tylko jednego sąsiada za ścianą. 

Funkcjonalne wnętrze ze słoneczną strefą dzienną (4 okna w salonie z aneksem kuchennym), 3 przestrzenne sypialnie, pomieszczenie gospodarcze, brak skosów na piętrze – to kolejne auty, które podnoszą atrakcyjność inwestycji. Wszystko po to, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających osób. 

Do wyboru mamy garaż i miejsce parkingowe lub 2 miejsca parkingowe. 

3 Sypialnie

Przestrzenny salon

2 Łazienki

1 Garaż i miejsce parkingowe

Plan zagospodarowania terenu

Wybierz mieszkanie z I Etapu

Wykonane: fundamenty, izolacja przeciwilgociowa, mury parteru, wieńce i trzpienie, szalowanie i zbrojenie

Zadzwoń do nas!

ul. Stanisława Staszica 11B,
Bolesławiec 59-700, Polska

Udzielimy odpowiedzi na każde Twoje pytanie:
516 233 304

Możesz też wysłać do nas e-mail: biuro@sunnyhome.com.pl